28 stycznia 2022

PRACA: Monter Wentylacji | Wrocław

Aktualnie szukamy kandydatów na stanowisko:

MONTER KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

Zakres obowiązków:

  • montaż klimatyzacji w systemach VRF oraz SPLIT
  • montaż instalacji wentylacji
  • wykonywanie przeglądów i bieżących napraw urządzeń i klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych

Wymagania:

  • umiejętność samodzielnego montażu klimatyzacji
  • umiejętność lutowania przewodów freonowych
  • umiejętność samodzielnego montażu wentylacji
  • umiejętność wykonania przeglądów klimatyzacji i wentylacji
  • umiejętność podstawowej diagnostyki pracy urządzeń
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • wysoka umiejętność organizacji pracy własnej
  • wysoka umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości

Mile widziane:

  • umiejętność zarządzania zespołem monterskim (doświadczenie na stanowisku brygadzisty)

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności
  • umowa o pracę
  • wysokiej jakości narzędzia do pracy
  • możliwość nauki oraz rozwoju zawodowego
  • niezbędne szkolenia
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • pracę głównie w rejonie Wrocławia

SZCZEGÓŁY TWORZĄ CAŁOŚĆ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida.

Labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida dolore magna aliqua.

Aktualności

Zobacz wszystkie