KLIMATYZACJE
KOMFORTU

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań z zakresu klimatyzacji komfortu, pozwalającej zapewnić optymalne warunki pracy i odpoczynku w pomieszczeniach zamkniętych.

Nasze urządzenia klimatyzacyjne pozwalają utrzymać właściwą temperaturę (23-26 °C latem i 20-24 °C zimą) oraz czystość powietrza, niezbędne z punktu widzenia komfortu użytkowników i higieny pracy.

Indywidualne podejście

Bazując na urządzeniach sprawdzonych marek o światowej renomie zapewniamy skuteczną obróbkę powietrza w domu, gabinecie czy biurze, niezależnie od powierzchni.

Stosowane przez nas nowoczesne klimatyzatory są w dużej mierze bezobsługowe, cechują się też cichą pracą, wysoką skutecznością i dużą mocą przy zachowaniu stosunkowo niewielkiego poboru energii.

Innowacyjne rozwiązania

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując rozwiązania precyzyjnie do potrzeb danego Klienta.

W naszej ofercie znajdują się m.in. urządzenia typu:

Split,

Multisplit

układy VRF/VRV z różnymi typami jednostek wewnętrznych (m.in. przypodłogowa, naścienna, podstropowa, kasetonowa, kanałowa),

Jesteśmy w stanie przygotować projekt „szyty na miarę”, spełniający doskonale wszystkie oczekiwania naszych Klientów.

 

WROCŁAW
POLSKA
EUROPA

Firma CKG powstała na początku w okolicach Wrocławia, by przez kolejne lata rozbudować się i otworzyć kolejne filie w Polsce i w Niemczech.

Nasza praca to nieustanny rozwój i szukanie nowych rozwiązań.

 

DLA
FIRM

Założenia klienta są dla nas priorytetem

Wszystkie te instalacje muszą spełniać określone założenia dotyczące bezpieczeństwa, jak i podstawowych standardów technicznych.

Dla przedsiębiorców równie ważne są ich wewnętrzne ustalenia, które w każdym projekcie stawiane są na pierwszym planie. Połączenie założeń klientów z obowiązkowymi zasadami technicznymi to dla nas priorytet w każdej pracy projektowej. Ogrzewanie, wentylacja czy klimatyzacji – tutaj liczy się mądre rozplanowanie, które pozwala ograniczyć zbędne wydatki.

DLA
DOMU

Przestrzenie przyjazne dla każdego

Projekty klimatyzacji czy wentylacji przygotowywane dla przestrzeni mieszkalnych znacząco różnią się już od podstaw od rozwiązań dla firm. Przede wszystkim wstępne założenia są już nieco inne, różni się także powierzchnia, jak i charakter instalacji.

Większość z projektów dla domów dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientów, którzy na bieżąco zgłaszają swoje uwagi.

Z naszą pomocą mogą stworzyć przestrzeń przyjazną wszystkim mieszkańcom i dostosowaną do ich zmiennych potrzeb.

SZCZEGÓŁY TWORZĄ CAŁOŚĆ

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się łączyć możliwości techniczne z realnymi potrzebami naszych klientów. Jesteśmy świadomi, jak wiele zależy od odpowiedniego projektu, dlatego już na tym etapie dokładamy wszelkich starań o szczegóły.

Detale są w stanie realnie i znacząco wpłynąć na końcowy efekt projektu. Dbamy więc o to, by nic nie umknęło uwadze w trakcie projektowania, a efekt końcowy by był w pełni zadowalający dla klientów firmowych i indywidualnych.

Aktualności

Zobacz wszystkie

PRACA: Monter Wentylacji | Wrocław