REKUPERACJE
WROCŁAW | POLSKA

Oferta CKG obejmuje systemy rekuperacji, czyli wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła pozwalającej na energooszczędną wentylację domu bez strat energii.

Rozwiązania z zakresu rekuperacji to coraz częściej stosowana opcja w nowoczesnym budownictwie, stanowiąca bardziej skuteczną i wydajną alternatywę dla wykorzystywanej dotychczas wentylacji grawitacyjnej oraz umożliwiająca osiąganie oszczędności zarówno na etapie inwestycji, jak i eksploatacji budynku.

Rekuperacja dla domów i firm

Klienci naszej firmy mogą liczyć na kompleksową obsługę zlecenia w zakresie montażu systemów rekuperacyjnych a także fachowe wsparcie i pomoc na każdym etapie inwestycji.

Oferujemy montaż systemów rekuperacji zarówno na etapie budowy domu, jak i w już istniejących budynkach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie oferować rozwiązania sprawdzone, funkcjonalne i energooszczędne, a stosowane przez nas nowoczesne podzespoły wysokiej klasy zapewniają wysoką bezawaryjność montowanych przez nas systemów.

string(72) "https://ckg.net.pl/wp-content/uploads/2022/10/rekuperacja-2-1024x689.jpg"

Gwarancja jakości przed i po.

By zapewnić naszym Klientom pełen komfort korzystania z nowoczesnych systemów rekuperacyjnych, obok przygotowania profesjonalnego projektu (obejmującego m.in. dobór odpowiedniej centrali, określenie sposobu prowadzenia kanałów wentylacyjnych, dobór instalacji przewodów wentylacyjnych) oraz montażu systemu przez wykwalifikowanych pracowników, oferujemy też naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz prace serwisowe (przeglądy techniczne, wymiana filtrów).

WROCŁAW
POLSKA
EUROPA

Firma CKG powstała na początku w okolicach Wrocławia, by przez kolejne lata rozbudować się i otworzyć kolejne filie w Polsce i w Niemczech.

Nasza praca to nieustanny rozwój i szukanie nowych rozwiązań.

 

DLA
FIRM

Założenia klienta są dla nas priorytetem

Wszystkie te instalacje muszą spełniać określone założenia dotyczące bezpieczeństwa, jak i podstawowych standardów technicznych.

Dla przedsiębiorców równie ważne są ich wewnętrzne ustalenia, które w każdym projekcie stawiane są na pierwszym planie. Połączenie założeń klientów z obowiązkowymi zasadami technicznymi to dla nas priorytet w każdej pracy projektowej. Ogrzewanie, wentylacja czy klimatyzacji – tutaj liczy się mądre rozplanowanie, które pozwala ograniczyć zbędne wydatki.

DLA
DOMU

Przestrzenie przyjazne dla każdego

Projekty klimatyzacji czy wentylacji przygotowywane dla przestrzeni mieszkalnych znacząco różnią się już od podstaw od rozwiązań dla firm. Przede wszystkim wstępne założenia są już nieco inne, różni się także powierzchnia, jak i charakter instalacji.

Większość z projektów dla domów dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientów, którzy na bieżąco zgłaszają swoje uwagi.

Z naszą pomocą mogą stworzyć przestrzeń przyjazną wszystkim mieszkańcom i dostosowaną do ich zmiennych potrzeb.

SZCZEGÓŁY TWORZĄ CAŁOŚĆ

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się łączyć możliwości techniczne z realnymi potrzebami naszych klientów. Jesteśmy świadomi, jak wiele zależy od odpowiedniego projektu, dlatego już na tym etapie dokładamy wszelkich starań o szczegóły.

Detale są w stanie realnie i znacząco wpłynąć na końcowy efekt projektu. Dbamy więc o to, by nic nie umknęło uwadze w trakcie projektowania, a efekt końcowy by był w pełni zadowalający dla klientów firmowych i indywidualnych.

Aktualności

Zobacz wszystkie

PRACA: Monter Wentylacji | Wrocław