INSTALACJE ODZYSKU
CIEPŁA TECHNOLOGICZNEGO

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne przemysłowe układy odzysku ciepła, umożliwiające ponowne wykorzystanie ogrzanego powietrza powstałego w procesach technologicznych.

Pozwala to na realną redukcję kosztów eksploatacji obiektu poprzez zmniejszenie poboru energii z zewnętrznych źródeł oraz jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska naturalnego

Sprawdzona i nowoczesna technologia.

Zastosowanie instalacji odzysku ciepła technologicznego to coraz chętniej wybierane rozwiązanie w świetle rosnących kosztów energii, pozwalające odzyskać i wykorzystać nawet do 80% ciepła generowanego podczas pracy kotłów, turbin, silników czy pieców przemysłowych, a także urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

 

CKG oferuje indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb Klienta i branży w której funkcjonuje. Dla komfortu Klientów prowadzimy kompleksową obsługę procesów w zakresie projektowania, montażu, modernizacji i obsługi serwisowej instalacji odzysku ciepła technologicznego.

 

string(96) "https://ckg.net.pl/wp-content/uploads/2022/10/odzysk-ciepla-1-scaled-e1666722687101-1024x576.jpg"

Zaufaj fachowcom CKG sp. z o.o.

Dzięki zastosowanym przez nas nowoczesnym technologiom umożliwiamy nie tylko zwiększenie efektywności energetycznej procesów produkcyjnych oraz obniżenie kosztów zużycia energii, ale też ograniczenie emisji CO2 do atmosfery oraz zmniejszenie emisji ciepła odpadowego.

Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów, którzy dopiorą optymalne rozwiązanie dla Twojej inwestycji!

WROCŁAW
POLSKA
EUROPA

Firma CKG powstała na początku w okolicach Wrocławia, by przez kolejne lata rozbudować się i otworzyć kolejne filie w Polsce i w Niemczech.

Nasza praca to nieustanny rozwój i szukanie nowych rozwiązań.

 

DLA
FIRM

Założenia klienta są dla nas priorytetem

Wszystkie te instalacje muszą spełniać określone założenia dotyczące bezpieczeństwa, jak i podstawowych standardów technicznych.

Dla przedsiębiorców równie ważne są ich wewnętrzne ustalenia, które w każdym projekcie stawiane są na pierwszym planie. Połączenie założeń klientów z obowiązkowymi zasadami technicznymi to dla nas priorytet w każdej pracy projektowej. Ogrzewanie, wentylacja czy klimatyzacji – tutaj liczy się mądre rozplanowanie, które pozwala ograniczyć zbędne wydatki.

DLA
DOMU

Przestrzenie przyjazne dla każdego

Projekty klimatyzacji czy wentylacji przygotowywane dla przestrzeni mieszkalnych znacząco różnią się już od podstaw od rozwiązań dla firm. Przede wszystkim wstępne założenia są już nieco inne, różni się także powierzchnia, jak i charakter instalacji.

Większość z projektów dla domów dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientów, którzy na bieżąco zgłaszają swoje uwagi.

Z naszą pomocą mogą stworzyć przestrzeń przyjazną wszystkim mieszkańcom i dostosowaną do ich zmiennych potrzeb.

SZCZEGÓŁY TWORZĄ CAŁOŚĆ

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się łączyć możliwości techniczne z realnymi potrzebami naszych klientów. Jesteśmy świadomi, jak wiele zależy od odpowiedniego projektu, dlatego już na tym etapie dokładamy wszelkich starań o szczegóły.

Detale są w stanie realnie i znacząco wpłynąć na końcowy efekt projektu. Dbamy więc o to, by nic nie umknęło uwadze w trakcie projektowania, a efekt końcowy by był w pełni zadowalający dla klientów firmowych i indywidualnych.

Aktualności

Zobacz wszystkie

PRACA: Monter Wentylacji | Wrocław