KLIMATYZACJE
PRECYZYJNA

Istotnym elementem oferty CKG jest tzw. klimatyzacja precyzyjna.

Zadaniem klimatyzacji precyzyjnej jest zachowanie bardzo określonych parametrów powietrza w danym pomieszczeniu. Poza utrzymaniem odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu ma ona za zadanie również utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza (40-60%) oraz czystości powietrza.

Klimatyzacja precyzyjna ma zastosowanie m.in. w rozdzielniach energetycznych, pomieszczeniach IT (serwerownie, Data Center, pomieszczenia techniczne) czy laboratoriach..
.

Kompleksowa obsługa

W ofercie klimatyzacji precyzyjnej posiadamy szeroki zakres różnorodnych typów urządzeń z możliwością rozbudowy o dalsze moduły (m.in. klimatyzatory rzędowe InRow, tzw. szafy klimatyzacyjne, systemy odprowadzania ciepła i inne)

Szeroka gama urządzeń pozwala dostosować system klimatyzacyjny do oczekiwań Klienta oraz wymagań branży, w której funkcjonuje.

Wykorzystywane przez nas wysokiej klasy moduły i podzespoły są przystosowane do pracy w najbardziej restrykcyjnych środowiskach i zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo przy ciągłym trybie pracy.

Klientom oferujemy kompleksową obsługę zleceń, od projektu poprzez jego realizację aż po prace serwisowe, zapewniające długotrwałą i bezawaryjną pracę urządzeń klimatyzacyjnych.

 

WROCŁAW
POLSKA
EUROPA

Firma CKG powstała na początku w okolicach Wrocławia, by przez kolejne lata rozbudować się i otworzyć kolejne filie w Polsce i w Niemczech.

Nasza praca to nieustanny rozwój i szukanie nowych rozwiązań.

 

DLA
FIRM

Założenia klienta są dla nas priorytetem

Wszystkie te instalacje muszą spełniać określone założenia dotyczące bezpieczeństwa, jak i podstawowych standardów technicznych.

Dla przedsiębiorców równie ważne są ich wewnętrzne ustalenia, które w każdym projekcie stawiane są na pierwszym planie. Połączenie założeń klientów z obowiązkowymi zasadami technicznymi to dla nas priorytet w każdej pracy projektowej. Ogrzewanie, wentylacja czy klimatyzacji – tutaj liczy się mądre rozplanowanie, które pozwala ograniczyć zbędne wydatki.

DLA
DOMU

Przestrzenie przyjazne dla każdego

Projekty klimatyzacji czy wentylacji przygotowywane dla przestrzeni mieszkalnych znacząco różnią się już od podstaw od rozwiązań dla firm. Przede wszystkim wstępne założenia są już nieco inne, różni się także powierzchnia, jak i charakter instalacji.

Większość z projektów dla domów dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientów, którzy na bieżąco zgłaszają swoje uwagi.

Z naszą pomocą mogą stworzyć przestrzeń przyjazną wszystkim mieszkańcom i dostosowaną do ich zmiennych potrzeb.

SZCZEGÓŁY TWORZĄ CAŁOŚĆ

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się łączyć możliwości techniczne z realnymi potrzebami naszych klientów. Jesteśmy świadomi, jak wiele zależy od odpowiedniego projektu, dlatego już na tym etapie dokładamy wszelkich starań o szczegóły.

Detale są w stanie realnie i znacząco wpłynąć na końcowy efekt projektu. Dbamy więc o to, by nic nie umknęło uwadze w trakcie projektowania, a efekt końcowy by był w pełni zadowalający dla klientów firmowych i indywidualnych.

Aktualności

Zobacz wszystkie

PRACA: Monter Wentylacji | Wrocław