WENTYLACJA
PRZEMYSŁOWA

Klientom przemysłowym oferujemy nowoczesne systemy wentylacyjne, przeznaczone do zapewniania optymalnych warunków pracy w pomieszczeniu oraz eliminacji z powietrza szkodliwych elementów takich jak pyły, kurz czy cząsteczki substancji chemicznych.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór podzespołów wysokiej klasy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania precyzyjnie dostosowane do potrzeb Klientów i projektowane zgodnie z potrzebami danego przedsiębiorstwa.

Rozwiązania na miarę potrzeb.

Stosujemy kompleksowe rozwiązania przeznaczone do wentylacji pomieszczeń produkcyjnych różnych branż, hal magazynowych czy obiektów biurowych.

Łącząc poszczególne komponenty w precyzyjnie zoptymalizowane systemy umożliwiamy również skuteczny transport, rozdział i regulację powietrza w obiektach przemysłowych o specjalnych wymaganiach np. w zakresie wartości temperaturowych powietrza, jego czystości czy odprowadzania gazów, powstałych w trakcie prowadzenia procesów produkcyjnych.

 

string(106) "https://ckg.net.pl/wp-content/uploads/2022/10/wentylacja-przemyslowa-2-scaled-e1666723205228-1024x1365.jpg"

Wieloletnie doświadczenie w wentylacji.

Mamy świadomość, że wentylacja przemysłowa stanowi niezbędny element infrastruktury technicznej obiektów przemysłowych, dlatego przykładamy ogromną wagę do tego, by oferowane przez nas rozwiązania były niezawodne, precyzyjne i bezawaryjne.

Stosowane przez nas systemy wentylacji przemysłowej nie tylko zapewniają komfort termiczny pracownikom, ale też umożliwiają zachowanie warunków optymalnych dla pracy maszyn, zmniejszając ryzyko ich awarii.

Odpowiednio dobrane systemy wentylacji przemysłowej pozwalają na stworzenie optymalnych warunków dla prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych a także zapewniają bezpieczeństwo pożarowe pomieszczeń i ludzi dzięki kontroli rozprzestrzeniania się ciepła i dymu.

 

WROCŁAW
POLSKA
EUROPA

Firma CKG powstała na początku w okolicach Wrocławia, by przez kolejne lata rozbudować się i otworzyć kolejne filie w Polsce i w Niemczech.

Nasza praca to nieustanny rozwój i szukanie nowych rozwiązań.

 

DLA
FIRM

Założenia klienta są dla nas priorytetem

Wszystkie te instalacje muszą spełniać określone założenia dotyczące bezpieczeństwa, jak i podstawowych standardów technicznych.

Dla przedsiębiorców równie ważne są ich wewnętrzne ustalenia, które w każdym projekcie stawiane są na pierwszym planie. Połączenie założeń klientów z obowiązkowymi zasadami technicznymi to dla nas priorytet w każdej pracy projektowej. Ogrzewanie, wentylacja czy klimatyzacji – tutaj liczy się mądre rozplanowanie, które pozwala ograniczyć zbędne wydatki.

DLA
DOMU

Przestrzenie przyjazne dla każdego

Projekty klimatyzacji czy wentylacji przygotowywane dla przestrzeni mieszkalnych znacząco różnią się już od podstaw od rozwiązań dla firm. Przede wszystkim wstępne założenia są już nieco inne, różni się także powierzchnia, jak i charakter instalacji.

Większość z projektów dla domów dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientów, którzy na bieżąco zgłaszają swoje uwagi.

Z naszą pomocą mogą stworzyć przestrzeń przyjazną wszystkim mieszkańcom i dostosowaną do ich zmiennych potrzeb.

SZCZEGÓŁY TWORZĄ CAŁOŚĆ

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się łączyć możliwości techniczne z realnymi potrzebami naszych klientów. Jesteśmy świadomi, jak wiele zależy od odpowiedniego projektu, dlatego już na tym etapie dokładamy wszelkich starań o szczegóły.

Detale są w stanie realnie i znacząco wpłynąć na końcowy efekt projektu. Dbamy więc o to, by nic nie umknęło uwadze w trakcie projektowania, a efekt końcowy by był w pełni zadowalający dla klientów firmowych i indywidualnych.

Aktualności

Zobacz wszystkie

PRACA: Monter Wentylacji | Wrocław