POZNAJ CKG

CKG to innowacyjna firma, która na pierwszym miejscu stawia potrzeby klientów. Po ponad 17 latach obecności na rynku doskonale zdajemy sobie sprawę z oczekiwań przedsiębiorców i klientów indywidualnych.

Stawiamy na innowacyjne i przemyślane rozwiązania, które pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze.

17

Lat doświadczenia

17

Lat doświadczenia

Posiadamy niezbędne uprawnienia

Czytaj więcej o naszej firmie

O nas

DLA FIRM

Innowacyjne rozwiązania dla firm to przede wszystkim efekt wielu lat obecności na rynku instalacji grzewczych, kanalizacji i wentylacji. Przedsiębiorcy doceniają efektywne rozwiązania, które pozwalają im zaoszczędzić czas i pieniądze, które biznesie są podwójnie ważne.

DLA DOMU

Klienci indywidualni stawiają przede wszystkim na rozwiązania, które pozwolą im – i ich rodzinom – lepiej żyć we wspólnej przestrzeni. Najważniejsze tutaj są zarówno finanse, jak i komfort mieszkańców.

Ekonomiczne rozwiązania sprawiają, że wspólna przestrzeń jest wygodniejsza i lepsza, a wszyscy domownicy mogą korzystać z niej na tych samych zasadach. 

// Doradzamy

Oferujemy pomoc i doradztwo w zakresie przygotowania projektu pod konkretny rodzaj instalacji. Klimatyzacja, ocieplenie, wentylacja – zaufaj naszym ekspertom!

Czytaj więcej:

Doradztwo

// Projektujemy

Zajmujemy się przygotowaniem pełnych projektów z zakresu klimatyzacji, ciepłownictwa, wentylacji i instalacji sanitarnych. Zaufaj naszemu doświadczeniu gromadzonemu przez lata!

Czytaj więcej:

Projektowanie

ZAKRES DZIAŁANIA

Zajmujemy się montażem instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i innych. Poniżej przedstawiamy naszą zbiorczą ofertę dla wszystkich rodzajów zleceń:

Klimatyzacje

Klimatyzacja sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach usługowych, gospodarczych, jak i w mieszkaniach. Jej instalacja jest bardzo prosta i szybka!

Wentylacje

Odpowiednia wentylacja to obowiązkowe wyposażenie każdego budynku usługowego, jak i wielu innych obiektów biurowych i mieszkalnych. Choć jej budowa jest prosta, potrzebny jest również odpowiedni projekt.

Pompy Ciepła

Pompy ciepła to podstawowe instalacje w wielu lokalizacjach służbowych. Wiele przedsiębiorstw korzysta z pomp ciepła, by zapewnić ogrzewanie niskim kosztem z nastawieniem na wydajność technologii.

Instalacje sanitarne

Instalacje sanitarne to główny punkt w wielu miejscach pracy. Korzystają z nich warsztaty, lokale usługowe czy restauracje. Muszą one spełniać podstawowe założenia, które weryfikowane są przez odpowiednie do tego służby.

Instalacje przemysłowe

Instalacje przemysłowe zazwyczaj wykorzystywane są w branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej czy chemicznej. Są nieodłącznym elementem tego typu lokalizacji i wpływają bezpośrednio na bezpieczeństwo pracowników.

Serwis

Podstawowy serwis i konserwacja wszystkich rodzajów instalacji to podstawa. Zapewniają one bezpieczeństwo podczas pracy i znacząco wpływają na wydajność pracy maszyn.

WROCŁAW
POLSKA
EUROPA

Firma CKG powstała na początku w okolicach Wrocławia, by przez kolejne lata rozbudować się i otworzyć kolejne filie w Polsce i w Niemczech.

Nasza praca to nieustanny rozwój i szukanie nowych rozwiązań.

GALERIA CKG

Zobacz nasze zdjęcia bezpośrednio z terenu podczas prac instalacyjnych!

Sprawdź naszej realizacje:

Realizacje

SZCZEGÓŁY TWORZĄ CAŁOŚĆ

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się łączyć możliwości techniczne z realnymi potrzebami naszych klientów. Jesteśmy świadomi, jak wiele zależy od odpowiedniego projektu, dlatego już na tym etapie dokładamy wszelkich starań o szczegóły.

Detale są w stanie realnie i znacząco wpłynąć na końcowy efekt projektu. Dbamy więc o to, by nic nie umknęło uwadze w trakcie projektowania, a efekt końcowy by był w pełni zadowalający dla klientów firmowych i indywidualnych.

Aktualności

Zobacz wszystkie

PRACA: Monter Wentylacji | Wrocław