28 Januar 2022

JOB: Lüftungsmonteur | Breslau

Aktualnie szukamy kandydatów na stanowisko:

MONTER KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

Zakres obowiązków:

  • montaż klimatyzacji w systemach VRF oraz SPLIT
  • montaż instalacji wentylacji
  • wykonywanie przeglądów i bieżących napraw urządzeń i klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych

Wymagania:

  • umiejętność samodzielnego montażu klimatyzacji
  • umiejętność lutowania przewodów freonowych
  • umiejętność samodzielnego montażu wentylacji
  • umiejętność wykonania przeglądów klimatyzacji i wentylacji
  • umiejętność podstawowej diagnostyki pracy urządzeń
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • wysoka umiejętność organizacji pracy własnej
  • wysoka umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości

Mile widziane:

  • umiejętność zarządzania zespołem monterskim (doświadczenie na stanowisku brygadzisty)

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności
  • umowa o pracę
  • wysokiej jakości narzędzia do pracy
  • możliwość nauki oraz rozwoju zawodowego
  • niezbędne szkolenia
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • pracę głównie w rejonie Wrocławia

DETAILS BILDEN DAS GANZE

Jeder Auftrag wird von uns individuell bearbeitet. Wir verbinden, die technischen Möglichkeiten mit den tatsächlichen Bedürfnissen unserer Kunden. Sehr viel hängt vom richtigen Design ab, deshalb gehen wir bereits in dieser Phase sehr ins Detail.

Details können das Endergebnis eines Projekts wirklich entscheidend beeinflussen. So stellen wir sicher, dass uns während des Entwurfsprozesses nichts entgeht und das Endergebnis für Firmen- und Privatkunden voll zufriedenstellend ist.

Neuigkeiten

Allessehen