PROJEKTY KLIMATYZACJI WENTYLACJI

Specjalnie z myślą o naszych klientach, przygotowujemy projekty klimatyzacji i wentylacji tak, by były one dostosowane do potrzeb małych i większych firm. Nasze rozwiązania wykorzystywane są również w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. 

Oferta obejmuje także projekty pomp ciepła, kanalizacyjne i centralnego ogrzewania.

Projekty Klimatyzacji

Przygotowujemy profesjonalne i dostosowane do potrzeb usługi projektowania klimatyzacji dla budynków prywatnych (klimatyzacja dla domu) oraz lokali komercyjnych (klimatyzacja dla biur, klimatyzacje dla restauracji, instytucji, itp.). Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy projekt do konkretnych wymogów. 

Projekty Wentylacji

Odpowiednia wentylacja to podstawa w niektórych branżach, a przede wszystkim w szeroko rozumianych usługach. Doskonale to rozumiemy, dlatego dokładamy najwyższych starań, by każdy projekt był dopracowany i by spełniał najwyższe standardy bezpieczeństwa i sanepidu.

Projekty Pomp Ciepła

Pompy ciepła mają za zadanie przede wszystkim odpowiednio ogrzewać dom lub lokal. Usuwają ciepło z przestrzeni zewnętrznej i przekazuje energię w postaci ciepła. Odpowiednio projektujemy je, by były jak najbardziej efektywne i spełniały indywidualne założenia naszych klientów.

Projekty Centralnego Ogrzewania

Centralne ogrzewanie jest bardzo ważne zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i w lokalach usługowych. Odpowiedni projekt takiej instalacji to zaoszczędzone pieniądze i równomierne ciepło w każdym pomieszczeniu. Centralne ogz`rzewanie to wciąż jeden z najchętniej wybieranych sposobów ogrzania mieszkań i lokali.

Projekty Wodno-Kanalizacyjne

Realizacje projektów wodno-kanalizacyjnych to nie tylko bardzo dokładna praca połączona z umiejętnością odpowiedniego planowania i rozmieszczenia wszystkich instalacji. To również odpowiedni dobór materiałów i umiejętność pracy z nimi w każdych warunkach. Wiedza i doświadczenie jest w tym zakresie kluczowe.

DLA
FIRM

Założenia klienta są dla nas priorytetem

Wszystkie te instalacje muszą spełniać określone założenia dotyczące bezpieczeństwa, jak i podstawowych standardów technicznych.

Dla przedsiębiorców równie ważne są ich wewnętrzne ustalenia, które w każdym projekcie stawiane są na pierwszym planie. Połączenie założeń klientów z obowiązkowymi zasadami technicznymi to dla nas priorytet w każdej pracy projektowej. Ogrzewanie, wentylacja czy klimatyzacji – tutaj liczy się mądre rozplanowanie, które pozwala ograniczyć zbędne wydatki.

DLA
DOMU

Przestrzenie przyjazne dla każdego

Projekty klimatyzacji czy wentylacji przygotowywane dla przestrzeni mieszkalnych znacząco różnią się już od podstaw od rozwiązań dla firm. Przede wszystkim wstępne założenia są już nieco inne, różni się także powierzchnia, jak i charakter instalacji.

Większość z projektów dla domów dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientów, którzy na bieżąco zgłaszają swoje uwagi.

Z naszą pomocą mogą stworzyć przestrzeń przyjazną wszystkim mieszkańcom i dostosowaną do ich zmiennych potrzeb.

SZCZEGÓŁY TWORZĄ CAŁOŚĆ

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się łączyć możliwości techniczne z realnymi potrzebami naszych klientów. Jesteśmy świadomi, jak wiele zależy od odpowiedniego projektu, dlatego już na tym etapie dokładamy wszelkich starań o szczegóły.

Detale są w stanie realnie i znacząco wpłynąć na końcowy efekt projektu. Dbamy więc o to, by nic nie umknęło uwadze w trakcie projektowania, a efekt końcowy by był w pełni zadowalający dla klientów firmowych i indywidualnych.

Aktualności

Zobacz wszystkie

PRACA: Monter Wentylacji | Wrocław