SERWIS
KLIMATYZACJA
WENTYLACJA

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam

zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego jak i napraw bieżących urządzeń.

Z uwagi na tak długi staż na rynku, wielu dostawców części zamiennych dostarcza nam części przy spełnieniu minimum formalności – co znacznie wpływa na czas naprawy.

CO NAS WYRÓŻNIA

Przez wiele lat funkcjonowania na rynku zdobyliśmy wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam na wykonywania serwisów i napraw na najwyższym poziomie. Poniżej kilka szczegółów, które wyróżniają nas na tle konkurencji:

Dyspozycyjność

Nasi pracownicy są w stanie dotrzeć do klienta i wykonać naprawę od razu. Cenimy czas naszych usługobiorców!

Mobilność

Nasi serwisanci sprawnie i szybko dojadą do miejsca zlecenia. Dzięki flocie aut i bogatemu wyposażeniu, żadna naprawa nie jest nam straszna!

Rzetelność

Gwarantujemy profesjonalne naprawy sprzętu i instalacji. Naszą jakość potwierdzają tysiące zadowolonych klientów!

Doświadczenie

Ponad 17 na rynku instalacji grzewczych i klimatyzacji oraz niezliczona liczba zleceń sprawiły, że jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych firm w swojej dziedzinie. Praktyka czyni mistrza!

ZAUFALI
NAM

EDF KOGENERACJA S.A.
URZĘDY SKARBOWE na terenie Dolnego Śląska
CCC S.A. Polkowice
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
HS WROCŁAW Sp. Z o.o.
CHOMAR Sp. Z o.o. Pietrzykowice
DOMAR S.A. Wrocław
CDT MEDICUS Lubin
WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA we Wrocławiu
PANORAMA RACŁAWICKA
WAGONY ŚWIDNICA S.A.
SCHATTDECOR Sp. Z o.o.
BROWAR MIESZCZAŃSKI Sp. Z o.o.

Regularnie przeprowadzany serwis klimatyzacji i wentylacji

daje Ci pewność, że oddychasz zdrowym powietrzem każdego dnia.

Pozwala ograniczyć zawartość zarazków, kurzu oraz alergenów w nawiewanym powietrzu. Ponadto dobrze działająca wentylacja ma znaczny wpływ na efektywność pracy osób znajdujących się w pomieszczeniach wentylowanych mechanicznie. Zmniejsza także ryzyko awarii związanych z długotrwałą pracą.

Urządzenia klimatyzacyjne, wentylacyjne, rekuperacyjne i chłodnicze nawet najlepszych marek wymagają przeprowadzania okresowych przeglądów serwisowych co ma wpływ na zmniejszenie ich kosztów eksploatacji i wydłuża żywotność w/w urządzeń.

SZCZEGÓŁY TWORZĄ CAŁOŚĆ

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się łączyć możliwości techniczne z realnymi potrzebami naszych klientów. Jesteśmy świadomi, jak wiele zależy od odpowiedniego projektu, dlatego już na tym etapie dokładamy wszelkich starań o szczegóły.

Detale są w stanie realnie i znacząco wpłynąć na końcowy efekt projektu. Dbamy więc o to, by nic nie umknęło uwadze w trakcie projektowania, a efekt końcowy by był w pełni zadowalający dla klientów firmowych i indywidualnych.

Aktualności

Zobacz wszystkie

PRACA: Monter Wentylacji | Wrocław