POMPY CIEPŁA
WE WROCŁAWIU

Pompy ciepła to coraz chętniej wykorzystywane rozwiązanie, umożliwiające efektywne pobieranie ciepła z otoczenia (energia odnawialna z powietrza, wody, gruntu) dla zapewnienia ekologicznego ogrzewania pomieszczeniom i wodzie użytkowej.

Wykorzystywane przez nas nowoczesne pompy ciepła cechują się wysokim współczynnikiem efektywności energetycznej, doskonałą jakością oraz wydajnością i bezawaryjnym działaniem, będącym rezultatem wykorzystania tylko sprawdzonych technologii uznanych światowych marek.

Pompy ciepła dla domów, firm i gospodarstw.

W naszej ofercie znajdują się zarówno pompy ciepła dla gospodarstw domowych, jak i pomp o dużej mocy typu woda/woda, powietrze/woda i solanka/woda przeznaczone do zastosowania w przemyśle i produkcji.

Wysokowydajne pompy ciepła dla dużych obiektów umożliwiają m.in. odzysk ciepła powstałego w procesach technologicznych (z układów chłodniczych, ze spalin w ciepłowni, z procesów mechanicznych) oraz ogrzewanie i chłodzenie budynków wielkokubaturowych (szpitale, magazyny, zakłady produkcyjne, budynki administracyjne i biurowe).

 

string(73) "https://ckg.net.pl/wp-content/uploads/2022/10/pompa_ciepla-1-1024x502.jpg"

Lider w montażu pomp ciepła na lokalnym rynku.

Kompleksowa oferta CKG obejmuje projektowanie, montaż i serwis pomp ciepła do zastosowań indywidualnych i przemysłowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz współpracy z najlepszymi światowymi markami możemy zaoferować naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania, które zawsze dostosowujemy indywidualnie do ich potrzeb i predyspozycji.

Nasi specjaliści służą fachową pomocą na każdym etapie inwestycji, odpowiadając na wszystkie pytani Klientów.

WROCŁAW
POLSKA
EUROPA

Firma CKG powstała na początku w okolicach Wrocławia, by przez kolejne lata rozbudować się i otworzyć kolejne filie w Polsce i w Niemczech.

Nasza praca to nieustanny rozwój i szukanie nowych rozwiązań.

 

DLA
FIRM

Założenia klienta są dla nas priorytetem

Wszystkie te instalacje muszą spełniać określone założenia dotyczące bezpieczeństwa, jak i podstawowych standardów technicznych.

Dla przedsiębiorców równie ważne są ich wewnętrzne ustalenia, które w każdym projekcie stawiane są na pierwszym planie. Połączenie założeń klientów z obowiązkowymi zasadami technicznymi to dla nas priorytet w każdej pracy projektowej. Ogrzewanie, wentylacja czy klimatyzacji – tutaj liczy się mądre rozplanowanie, które pozwala ograniczyć zbędne wydatki.

DLA
DOMU

Przestrzenie przyjazne dla każdego

Projekty klimatyzacji czy wentylacji przygotowywane dla przestrzeni mieszkalnych znacząco różnią się już od podstaw od rozwiązań dla firm. Przede wszystkim wstępne założenia są już nieco inne, różni się także powierzchnia, jak i charakter instalacji.

Większość z projektów dla domów dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientów, którzy na bieżąco zgłaszają swoje uwagi.

Z naszą pomocą mogą stworzyć przestrzeń przyjazną wszystkim mieszkańcom i dostosowaną do ich zmiennych potrzeb.

SZCZEGÓŁY TWORZĄ CAŁOŚĆ

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się łączyć możliwości techniczne z realnymi potrzebami naszych klientów. Jesteśmy świadomi, jak wiele zależy od odpowiedniego projektu, dlatego już na tym etapie dokładamy wszelkich starań o szczegóły.

Detale są w stanie realnie i znacząco wpłynąć na końcowy efekt projektu. Dbamy więc o to, by nic nie umknęło uwadze w trakcie projektowania, a efekt końcowy by był w pełni zadowalający dla klientów firmowych i indywidualnych.

Aktualności

Zobacz wszystkie

PRACA: Monter Wentylacji | Wrocław