AUTOMATYKA
STERUJĄCA DLA WENTYLACJI

Istotnym elementem oferty CKG są systemy automatyki sterującej dla systemów wentylacji. Wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania w tym zakresie, co pozwala zapewnić pełną optymalizację działania systemów wentylacyjnych pod kątem wymaganej funkcjonalności i energooszczędności.

Przejrzysty i intuicyjny interfejs urządzeń sterujących pracą poszczególnych komponentów zapewnia bezproblemową obsługę, a najwyższa jakość zastosowanych materiałów stanowi gwarancję bezawaryjnego działania i umożliwia bezpieczną eksploatację systemu.

.

Sprawdzona i nowoczesna technologia .

Klientom oferujemy pełną i kompleksową obsługę w zakresie doboru i montażu automatyki sterującej do systemów wentylacyjnych. Zapewniamy konfigurację systemu i dostosowanie jego działania do potrzeb Klienta, a także wsparcie naszych specjalistów w początkowych etapach eksploatacji.

Wykorzystywane przez nas rozwiązania w zakresie automatyki sterującej systemami wentylacyjnymi spełniają wszystkie polskie i europejskie normy w zakresie jakości i bezpieczeństwa i mogą być wykorzystywane w różnych typach pomieszczeń, funkcjonujących w ramach różnych branż.

Zależnie od potrzeb i preferencji Klienta wykorzystujemy systemy dedykowane systemom wentylacyjnym oraz automatykę dla zintegrowanych systemów HVAC (Heating, Ventilation, Air Conditioning).

.

 

WROCŁAW
POLSKA
EUROPA

Firma CKG powstała na początku w okolicach Wrocławia, by przez kolejne lata rozbudować się i otworzyć kolejne filie w Polsce i w Niemczech.

Nasza praca to nieustanny rozwój i szukanie nowych rozwiązań.

 

DLA
FIRM

Założenia klienta są dla nas priorytetem

Wszystkie te instalacje muszą spełniać określone założenia dotyczące bezpieczeństwa, jak i podstawowych standardów technicznych.

Dla przedsiębiorców równie ważne są ich wewnętrzne ustalenia, które w każdym projekcie stawiane są na pierwszym planie. Połączenie założeń klientów z obowiązkowymi zasadami technicznymi to dla nas priorytet w każdej pracy projektowej. Ogrzewanie, wentylacja czy klimatyzacji – tutaj liczy się mądre rozplanowanie, które pozwala ograniczyć zbędne wydatki.

DLA
DOMU

Przestrzenie przyjazne dla każdego

Projekty klimatyzacji czy wentylacji przygotowywane dla przestrzeni mieszkalnych znacząco różnią się już od podstaw od rozwiązań dla firm. Przede wszystkim wstępne założenia są już nieco inne, różni się także powierzchnia, jak i charakter instalacji.

Większość z projektów dla domów dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientów, którzy na bieżąco zgłaszają swoje uwagi.

Z naszą pomocą mogą stworzyć przestrzeń przyjazną wszystkim mieszkańcom i dostosowaną do ich zmiennych potrzeb.

SZCZEGÓŁY TWORZĄ CAŁOŚĆ

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się łączyć możliwości techniczne z realnymi potrzebami naszych klientów. Jesteśmy świadomi, jak wiele zależy od odpowiedniego projektu, dlatego już na tym etapie dokładamy wszelkich starań o szczegóły.

Detale są w stanie realnie i znacząco wpłynąć na końcowy efekt projektu. Dbamy więc o to, by nic nie umknęło uwadze w trakcie projektowania, a efekt końcowy by był w pełni zadowalający dla klientów firmowych i indywidualnych.

Aktualności

Zobacz wszystkie

PRACA: Monter Wentylacji | Wrocław